NeverGreen #1 - srážka na fotbale

21. června 2015 v 23:22 | Gob |  NeverGreeny
Jednička měla být původně o něčem jiném, ale když jsem před chvilkou četl článek o vlasech, co už nidy nebudou vlát ve větru, nějak na mě padly vzpomínky.

Už je to cca 6,5 roku. Tehdy jsme s Ní měli spoustu společných zájmů, trávili jsme spolu všechen volný čas a já se hrdě pyšnil tím, že v ní mám skvělou přítelkyni. Byly to šťastné časy. O to víc se mi do paměti zaryla jedna nevergreenová vzpomínka.

Mezi naše kratochvíle patřilo i hraní fotbalu na hřišti jedné místní základky. Respektive - byla to tradice její rodiny a já byl ochotně přibrán do manšaftu. Vzpomínka, kterou chci popsat, vznikla během jednoho takového fotbalového odpoledne.

Bylo krásné, slunečné počasí a my se za tím kulatým nesmyslem honili už nějakou chvilku. Smáli jsme se, blbnuli, když byl balon dostatečně daleko (nejlépe u protějšího plotu), stíhali jsme se i napít. Čas nám hezky utíkal a atmosféra byla víc než pohodová. Při jedné útočné akci ale pohoda zaskřípala. Co se stalo? V týmu soupeřů hrála slečna E. Po jedné nahríávce i s balonem vystřelila jako raketa k naší bráně a já jako obránce běžel za ní. Bohužel, když jsem ji doběhl a byl už vedle ní, nějak jsme o sebe vzájemně zakopli. Já to vcelku ustál, ona už takový balanc neměla a skončila na zemi. Její přítel hned příběhl, stavěl ji na nohy a tak zvláštně po mně koukal. Stejně tak moje drahá měla takový zvlášní výraz. Pak mi bylo řečeno, že podrážet nohy jsem jí kvůli jednomu balonu nemusel, a že jsem nepěkně zneužil své velikostní převahy. Od té doby si na to čas od času vzpomenu a zamrzí to.

Chtěl bych tedy i zde anonymně prohlásit (stejně jako několikrát tehdy):

"Ještě jednou se E. omlouvám, ale opravdu to nebyl úmysl ani záměr a dodnes mě mrzí, že jsme se tam tehdy tak nešikovně srazili a vypadalo to tak, že to byl naschvál."

Gob

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama