Sobota

4. prosince 2010 v 22:27 | Gob |  Ze života
...a po dlouhé době vcelku volná. Jen dopoledne jsem jel s holkama do Kroměříže, pokusit štěstí na závěrečnou zkoušku ze zdravotnickýho kurzu. Tu jsme zvládli až nečekaně rychle a něco po dvanácté jsme se už řítili směrem na Blansko. No, teda řítili - jak to jen počasí a silnice dovolovaly.
Asi už to, že jsem byl v tomto kurzu úspěšný by mi mělo zvednout náladu a první víkendový den vylepšit, ale opak je pravdou. I když jsem měl původně radost z toho, že si užiju volnýho sobotního odpoledne, hned po jeho započnutí se dostavil stav nudy a otrávenosti. Co z toho plyne?? Že když mám víkend přeplněnej, nadávám, že se asi nestihnu vyspat nebo si odpočnout, ale když tu možnost mám, nudím se a stejně si neodpočnu. Trochu na hlavu což?

Jinak aby jste si nemysleli, že jsem ten kurz dělal zbytečně, když se z něho stejně neraduju, tak jen namátkou sem napíšu i pár nevýhod. Když začnu od úplných malicherností, tak minimálně vědomí, že za měsíc nebudu už nic umět je docela smutný. Také představa, že i když se budu snažit, ale špatně a zraněný mi umře pod rukama, bude o to horší, že jsem zdravotník, protože těm by se takové věci prostě stávat neměly.

Ale koukám, že zase melu o blbostech, takže si půjdu lehnout.
                                                 
                       Tak se tu mějte fajne. Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama