Nebudu se bát vlka nic :-D

22. prosince 2010 v 15:54 | Gob |  Ze života
22.12.2010....opět ničím nevýznamný datum, ale napsaný vypadá hezky :P

Tak jak se pohnuly věci v životě 18letýho blogera? No, řekněme, že by se to dalo přirovnat ke stupni dopravy číslo 4-5. Je sice plno věcí, který tvoří dohromady můj život, ale jen málokdy se některá pohne.

Jen málo věcí stojí za zmínku. Na co jsem asi nejvíc pyšnej, tak že už mám všechny dárky, a dokonce jsem je sehnal všechny během jednoho odpoledne (tedy přesněji během asi 2,5 hodiny). Úroveň tomu sice odpovídá, ale jak se říká: "není důležitý jak hodnotnej dar dostanete, hlavně, že si někdo vzpomněl" Já v tomto případě raději používám "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" (je to sice zvláštní, ale kdyby jste uvažovali podobně jako já, tak vám to dá i trochu smyslu).

O čem bych dál mohl vypustit pár slov? Možná tak ještě o svém programu na nejbližsí hodiny.
Jelikož popis nudného odpoledne a montování postýlky pro netěř asi nebude moc zábavné čtivo, přeskočím až na večer (ten vás možná bude též nudit, ale pro mě bude rozhodně zábavnější).
A co že mě to tedy čeká? Chystáme se v kině v Brně zhlídnout film Paranormal Activity 2 (nebudu slibovat recenzi, páč bych se stejně nedokopal k tomu, abych ji napsal). Složení naší bandy není důležité, ale můžu vás ujistit, že kolem nás bude nebezpečno (rozhazování rukama etc.). Jen co se vrátíme, bude na mě asi čekat ještě noční bojovka a to krad...ehm obstarávání stromku :-) už se těším, jak o půlnoci potáhnu někam do lesa a ještě po takovým filmu :-D Až teď mi dochází, jak jsem si to blbě naplánoval :-D

No nic, já jdu montovat a pak si něco uvařit. Tak se mějte fajne a držte mi palce, abych v kině, v horším případě někde v lese, nedostal infarkt :-D                 Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | 24. prosince 2010 v 15:01 | Reagovat

Doufám, že to nebudeš zkoušet! :D Konečně nebydlím v jeskyni a nerada bych se k ní vracela :D:D

Snad zůstanou klidnými a užiješ si je :))

2 65 65 | 24. ledna 2011 v 12:24 | Reagovat

lísavá kočička

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama