Horoscopo secundum vitam

12. prosince 2010 v 16:20 | Gob |  Ze života
Jojo, už je to tak. Čas letí jak urvanej a za 12 dní je tu Štědrej den. Už se kolem mě množí dotazy typu: ,,Už máš dárky?...Těšíš se na Vánoce?..." a spoustu podobných, a abych pravdu řekl, začínají mi pěkně lízt na nervy. Já chápu, že jsou to běžný otázky v tuhle roční dobu, ale přecejenom, slyšet to 5x denně a pokaždé opakovat tu samou odpověď  není ouplně košér. No, ale jelikož to není nijak zajímavé téma a každej z nás to zná na vlastní kůži, tak popojedem.

Od vánočního stereotypu se podívejme na životní stereotyp jednoho (snad)maturanta.
Co je u mě novýho?

Škola:
No, co se týče školy tak není novýho vůbec nic a ani to nic nestojí za zmínku.

Tančení:
Joo, to už je trcohu jinší soudek. V pátek jsme s Mišulí měli individuálku v Brně a konečně máme solidní sestavu na quickstep, waltz a tango. Jelikož 20. je soutěž, tak jsem zvědavej, jak se tam ukážeme :-)

Osobní život:
Posledních pár dní se mi nálada rapidně zlepšuje a mám se fajn, tak doufám, že to nějakou dobu vydrží.

Zbytek:
Co bych sem tak mohl zařadit.....ha, už vím....rodičové byli od čtvrtka v lázních, takže dům by teoreticky měl být pouze můj. Zrada - sestry neměli žádnej lepší nápad, než mi vymalovat v pokoji, vyměnit koberec a přestavět nábytek, takže čtvrtek, pátek i kus soboty byly zabity bohulibými činnostmi jako malování, umývání oken, tahání krámu po baráku atd. Ještě, že večer byl tak fajn :-) Teda, byl fajn hlavně až po tom, co jsem se vyrazil historicky znemožnit v rámci prohrané sázky. A co že jsem měl udělat? Já, jakožto absolutní antitalent na zpěv, jsem musel zazpívat jedné kamarádce pod oknem. S velkým sebezapřením a sebepřemáháním jsem se do toho dal a nakonec vydržel do konce. Přece nejsem srab, abych neplnil to, oč jsme se vsadili O:-)

Ajajaj, teď když na to koukám, tak tenhle článek vypadá skoro jako horoskop :-D Tak ať to je zhruba kompletní:

Zdraví: +-100% (rýmičku nepočítám)
Peníze: se pořád točí takže řekněme <-1000;1000>

Tak, to by zase na chvilku stačilo. Mějte se fajne.                   Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama