Další prosincové nedůležitosti :-)

5. prosince 2010 v 15:03 | Gob |  Ze života
Dnešek je docela zvláštní den. Čím? No, není to nic světoborného - žadné magické datum (5.12.2010  mi přijde dosti obyčejné), žádný svátek (kápo mikulášské trojky má svátek až zítra) ani nic jiného...je to de zvláštní asi vlastně jenom pro mě (koukám, že je ze mě čím dál větší sobec O:-)).
A čím je tedy významný? Když to vezmu popořadě (chronologicky, nikoliv podle významnosti pro světový mír), tak první věcí je, že jsem zase jednou poznal krásu dlouhého spánku. Ani bych nevěřil, jak se člověku může změnit nálada, když spí 10 hodin místo 4-5. Jediné, co tento krásný fakt kazí je, že se mi to asi zase dlouho nestane :-D
Dalším významným skutkem je, že jsem udělal pár výkresů do školy (abych to vysvětlil - od září to jsou první mnou stvořené výkresy, což je myslím v prosinci v maturitním ročníku celkem úspěch :-D). Co tu máme dále...na odpoledne sice nic nemám v plánu, ale věřím, že MDVS (,,můj den významných skutků) bude pokračovat a Osud mi ještě něco přichystá.
A aby den skončil vesele a příjemně, večer se s kamarádem (bez obav, žádná změna orientace, ale dívky o mě nejeví zájem :-P) chystáme do kina na nejnovější film Dana Landy - Tacho. Já jako starý landovec věřím, že to bude skvělá podívaná a pokud se mi bude chtít, tak sem pak zkusím sepsat recenzi :-)

Tak nic, jdu si lehnout, abych rychlejc strávil oběd :-) Mějte se fajne.               Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama