Duben 2010

Jako vzduch..

20. dubna 2010 v 22:25 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
Dneska jsem jel s kamarádkou v šalině, povídali jsme si a cesta nám ubíhala, když na jedné zastávce nastoupila další kamarádka. Stoupla si na spojovací můstek (nebo jak se tomu spoju vagonů nadává) a koukala z okna. Na pozdrav nereagovala a ani nevnímala, že jsem na ni mluvil.

Je to velice zvláštní pocit, když na někoho mluvíte a on vůbec nereaguje. Připadáte si jako vzduch nebo jako někdo za neprůhledným sklem. Už vím jak by se cítil Patrick Swayze ve filmu Duch.
Jaké by to asi bylo, být opravdovým duchem, bloumat místy, které jste za života poznali a rádi jste se na ně vraceli. Potkávat lidi, které jste měli rádi a pro které byste udělali cokoliv - ať už kamarády, tajné lásky, známé nebo někoho z rodiny. Jistě by to bylo strašné - tak jako stát na jedné straně rokle, přes níž nevede most a když na druhé stojí vaše milovaná osoba. Snad bezmoc, smutek, lítost...tohle všechno by se v nás mísilo.

Schválně si zkuste představit, že jedete například vlakem (stále jako duch), přisedne k vám váš starý kamarád. Cesta bude dlouhá a on bude celou dobu koukat z okna. A vy si můžete vykřičet hlas, zoufalstvím si vytrhat vlasy, ale stejně vám to nijak nepomůže. I dál budete vzduch jakého je celý svět plný.

Koukat se do očí, které se s vámi tolikrát smály, a vidět tu nevidomost - to může být to pravé peklo.

No nic, zase sem se zamyslel tak teď půjdu spat. Mějte se...Zdrc

Jako hodně blogařů....

19. dubna 2010 v 17:26 | Gob |  Ze života
...bych sem měl asi psát o aktuálním dění v mojem životě. Tak třeba co mě čeká tenhle týden.

Dneska:
Ve škole to byla pohoda až nuda (jako vždy), teď už mi zbývá jenom večerní step a na ten se těším :-)

Úterý:
Ve škole budu do tří a pak valím do autoškoly na hodinu technické, takže pak ani nepojedu domů ale rovnou na zkoušku. Bude to fajn, jenom zase domů příjdu kdoví kdy.

Středa:
Absolutně nejhorší školní den. Né, že by hrozilo zkoušení apod, ale máme pět hodin na počítačích, jednu hodinu pozemáku a němčinu. Je úplně zbytečný tam chodit. Pak spolu s kamarádkou valím opět do autoškoly, tentokrát na zdravovědu. Pak už mám naštěstí volno.

Čtvrtek:
Tak, to by měl být ve škole vcelku klidnej den, opět hraničící s nudou. Co však bude zábavnější je to, že odpoledne (asi místo nějakých hodin ve škole O:-) ) půjdeme natáčet pár scén k jednomu videoklipu, na což se velice těším. Večer pak nejspíš zase budu kysnout na fb a icq :-)

Pátek:
Hned od rána začnu trošku adrenalinem a to jízdou v autoškole ( no dobře, je to před-předposlední jízda před závěrečkama , tak to zas takovej adrenalin nebude, ale stejně....) Pak se stavím do školy, kde opět budu hnít do 3 a pak na chvilku domů. Snad se stihnu naobědvat a pak zase valím do stepu a Drahanu.

Víkend bude ve znamení natáčení a rodinných oslav, takže těžko říct, jak to nakonec dopadne :-D
Tak to bude všechno.....zatím se mějte fajne. Zdrc

Co novýho?

11. dubna 2010 v 11:24 | Gob |  Ze života
Zdravím :-) Tak zase po dlouhé době přidávám něco na svůj blog. Možná po tomhle článku bude zase půl roku ticho a já sem ani nezajdu, natož abych něco napsal. Ale to se ukáže až časem. A co se stalo za tu dobu, co jsem sem naposledy psal?Bylo toho hodně, ale jen málo stojí za to, abych vás s tím otravoval. Zkusím udělat nějakej takovej výtah:

Tak především jsem se i po opětovném srpnovém reparátu dostal do 3. ročníku na střední. Těžko říct jestli je to dobrá nebo špatná zpráva, ale každopádně pořád zdárně bojuju :-D Další věc není příliš veselá, ba naopak velice smutná (ač už je to víc jak půl roku) a to jest, že jsem se rozešel se svou přítelkyní. Nebudu tuřešit proč apod, jen řeknu že jsme pořád kamarádi a netrpíme vůči sobě nějakou averzí. Co dál? Nicmoc, můj život je opravdu velice nudný. Podzim utekl jako voda a najedou tu byly Vánoce. Z celého tohohle období snad stojí za zmínku jenom to, že jsem jako dárek dostal samurajský meč (alias katanu). Takže teď spávám s rukou na její rukojeti a sem pořád ve střehu (proto pozor všichni zabijáci, můžu být nebezpečnej :-D ) Leden a únor se nesl jako každý rok ve znamení plesů, takže bych se opakoval, kdybych vám znovu popisoval o co šlo apod. Březen byl významný hned dvěma událostmi: První a ta méňě podstatná je, že jsem si začal v Brně vyřizovat řidičák, takže je tam teď občas pěkně nebezpečno. Tou druhou byla Charitativní modní přehlídka.
No a teď už je duben, další nudnej měsíc, kdy se skoro nic neděje. Pkud by se však náhodou stalo něco, co by stálo za zmínku, třeba se překonám a něco sem napíšu.

Tak se zatím mějte. ZdrcSu tu zase :-)

10. dubna 2010 v 16:13 | Gob |  "Důležitosti"
Asi sem ještě během víkendu něco hodím..a snad to nebude bomba :-)