Únor 2009

Čtvrtek ve znamení módy

26. února 2009 v 21:07 | Gob |  Ze života
Prázdniny letí a jeden by řek, že si doma odpočine a bude relaxovat. Ano - tak tomu bylo i v mém případě, avšak pouze dopoledne. Odpoledne jsem byl přizván k chystání velké charitativní přehlídky. Náplní dnešního dne bylo dodělat stěnu na focení a dovybrat modely.
Sraz byl ve 2 a práce nám šla pěkně od ruky. Ani jsme se nenadáli a stěna byla kompletní. jelikož nás chytla tvořivá, vyrazila nás hrstka do města pro balónky, kterými jsme stěnu dozdobili. Podle mě se nám povedla, ale uvidíme co na to řeknou ostatní

Jelikož některé modelky by na zítřejší focení nemohly dojet (a některým by se už nechtělo ), musela se naše fotografka Marťa dát do díla už dnes. Zprvu jsme se obávali problému se světlem, ale ty se nakonec snadno vyřešily . Největším problémem sem byl nakonec já, protože při mé povaze jsme nedokázal na chvíli zavřít ústa a nepřetržitě jsem holky rozesmíval. Ale i tohle jsme překonali.
Nakonec jsme se fotili i my, kteří jsme na sobě neměli oblečení na přehlídku. Jelikož Marťa js skvělá fotografka, tak i fotky semnou vypadaji docela k světu . Nakonec posuďte sami:
Časem sem možná dám i fotku, na které mě uvidíte jako modela. Tohle zatím stačí.
Tak se mějte hezky. Zdrc

Petrovice

25. února 2009 v 21:15 | Gob
Měl sem tu možnost strávit neděli a pondělí u kamaráda na chatě v Petrovicích. Prý to byla oslava, ale mě to spíš připadlo jako nehorázná žranice

Odjížděli jsme z blanenského busového nádraží v 14:39. Původní osaznestvo bylo: Hanka "Sluníčko", Jurča, Pátes, Pável (to "á" je výstižný ptže Pavel měří skoro 2 metry) a já. Cesta vesele ubíhala a my se po půlhodince cesty úspěšně doklouzali k chatě.
Během těch asi 4 hodin co jsme tam byli všichni, jsme stihli zládovat celej dort, mísu jablek a půl bochníku chleba (topinky). Pak jsme šli vyprovodit Sluníčko na autobus a čekali jsme na dalšího kamaráda, kterej měl dojet. Švejbí dojel přesně jak jsme očekávali. Ale aby to neblo jen tak nudný uvítání, nechali jsme ho vyrazit k chtaě v domění, že na něj nikdo nečekal. Když byl dostatečně daleko, vyrazili jsme za ním a sledovali ho. Při průchodu lesem jsme mu nadběhli a za nejbližší zatáčkou přepadli a vyváleli ve sněhu . Aspoň byla sranda. Večer, když už zábava upadala, jsme se rozhodli pro menší vycházku. Po asi 15minutovém lítání po poli nás to přestalo bavit a šli jsme se projít po zasněžených silnicích. Tento krásný výlet (asi 5km) nás tak unavil, že jsme chvíli po návratu zalehli a usnuli.

V pondělí se zase jenom žralo. Na snídani padlo asi 10 vajec a taky jsme si dopřáli asi 8l gulášové polívky. Celou dobu jsme u jídla sledovali Hvězdné valky a zkoukli téměř celou sérii (ale občas jsme pro změnu pustili McGyvera ). Jako třešničku na dortu jsme si dali zrychlenej přesun na bus abysme nemusei čekat další hodinu a půl. Stihli jsme. Byly to super 2 dny a doufám, že brzo bude další akce.
Tak se mejte pekne. Zdrc.

Pár fotek z plesu

23. února 2009 v 17:54 | Gob |  Tanec a vše okolo
Ještě než jsem odjel na chatu do Petrovic, našel jsme pár fotek z plesu, který se čirou náhodou konal ve stejné vesnici. Tady jsou:

Irskej step
Tady si holky střihly Rectime (americkej step)

Tady už jsem já s Luděm při čisle s názvem Gigolo......

...ke kterému se holky nakonec přidaly

A na konec záverečná póza

Plesy ještě neskončily

21. února 2009 v 20:38 | Gob |  Tanec a vše okolo
Aby jste si nemysleli, že když jsem přestal psát o plesech, že skončila plesovka, vyvedu vás nyní z omylu. Včera se v Blansku konal ples rájeckého gymplu. Tentokrát jsme vystupovali jenom se swingem a ještě ke všemu až o půl desaté.
Večer začal fajnově - od půl šesté probíhala zkouška stepu. Chystáme nový vystoupení tak kapánek nestíháme. Před osmou se naše parta (Kajča, Šárka, Luďa a já) převlíkla do společenskýho a vyrazili jsme na ples - trochu obhlídnout atmosféru a pozdravit známý. Nějak jsme se zapomněli a v devět večer si u třetího kola panákované uvědomili, že by asi bylo na čase začít střízlivět.
Než začala hrát muzika, byli sme kapku nervozní, ale s prvními tóny to z nás opadlo. Dle mojeho názoru tomu ta trocha alkoholu dodala pořádný výraz. Vystoupení dopadlo dobře, lidi tleskali a my se mohli vrátit zpátky ke slavení. Během večera už naše fernetová clona získávala na síle a kolem jedné hodiny ráno už sme dosahovali maxima pro mě byla vysvobozením cesta domů, která mě pořádně probrala a stihl jsem docela vystřizlivět (je to sice jenom 2km, ale vítr a sníh udělali svoje)
Dneska už jsou prázniny = volnej večer bez plesu. Ale i tak je to ten nejkrásnější za poslední dobu.
Tak se mějte fajne. Zdrc

Tak jedem...

19. února 2009 v 21:59 | Gob |  Vše, co o nás chcete vědět
Jelikož jste se milé dámy vyjádřili "pro" tuto rubriku (pokud teda nejsem nějak natvrdlej), založím ji a budu očekávat vaše dotazy Zatím nevím, jeslti budu odpovědi zveřejňovat nějak pravidelně nebo prostě až se mi bude chtít. Uvidíme časem.
Už nezbývá nic než říct: "Perte to do nás." Budu se těšit na vaše dotazy.
Pěknej den. Zdrc

Nápad? Že by?

17. února 2009 v 19:52 | Gob |  "Důležitosti"
Když sem tak jel vlakem, opět sem měl jednu ze svých zadumaných nálad a napadla mě jedna věc, na kterou bych se rád zeptal. Co byste říkali na to, že bych si tu založil další rubriku, ve které bych odpovídal na vaše dotazy ohledně naší pánské části zemského osazenstva?
Příklad:
O: "Čeho si kluci všímaj první na holkách?"
průběh: zeptám se co největšího počtu svých známých a kamarádů a z toho vám sestavím žebříček nejčastějších odpovědí., kterej tu napíšu.

Líbila by se vám taková rubrika a měla by vůbec smysl? Co myslíte?
Děkuju za vaše názory. Mějte se. Zdrc

Můžete mi poradit?

15. února 2009 v 20:46 | Gob |  "Důležitosti"
Brý večer. Přecejenom už mě trochu z článků znáte. Víte, že mám bujnou fantazii, ale teď jsme v koncích. Žádám vás o radu. Jakej novej desing by se vám k mýmu "druhýmu já" hodil nejvic?
Děkuju za náměty a rady. Pěknej večer. Zdrc

Valentýn - a co z toho?

14. února 2009 v 23:23 | Gob |  Ze života
Jojo dneska zřejmě velice oblíbený námět na článek. Není divu. Najde se mezi námi jistě plno lidí, kteří ho slaví. Já osobně ho nikdy moc neprožíval. Přijde mi divný, že by si lidi měli svoji lásku prokazovat jeden v roce víc než v ty ostatní.
Jen jednou sem chtěl tenhle svátek slavit - letos. Jelikož vím, že moje přítelkyně má ráda romantiku, opravdu sem se překonal a včera vše nachystal na pěkný večer (což je u mě vážně výkon ptže já romantik nejsem ani trochu). Uklidil sem si pokoj, nachystal stůl, připravil si věci na fajne večeři, koupil kytku a naaranžoval do skoro nejedoucí hifiny nějaký pěkný písničky. Bohužel všechno zbytečně, protože okolnosti nás od včerejška na týden rozdělily. Aspoň sem jí zanes tu kytku když jsme se loučili. Dnešní večer jsem nakonec strávil ve společnosti lidí, který mám taky rád - kolegů tanečníků (nojo zase plesy). Ale přecejenom to nebylo úplně ono.
Co nadělám, snad to bude příští rok lepší. Doufám, že u vás byl tenhle den radostnější a neskočili jste stejně jako já nejen bez valentýnskáho polibku, ale taky bez svých milovaných.
Mějte se a pěknej zbytek víkendu. Zdrc

Je to možná blbost...

12. února 2009 v 22:00 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
...ale dneska mě ve vlaku při poslechu jedné pomalejší písničky napadla otázka, kterou snad nedokážu ani přesně zformulovat Ale tak pokusím se. Bude mířená hlavně na dámské návštěvy (bo si myslim že sem moc kluku stejně nechodí). Mohlo by to znít nějak takhle: "Jak moc prožíváte ploužáky?" Jelikož je to napsaný blbě tak vysvětlím. Když jdete tančit ploužák, berete jako samozřejmost, že vás kluk bude držet proklatě nízko nebo spíš očekáváte takový pomalý "oťukávání"?? Druhá část mé otázky už bude spíš trochu vlezlá, ale jen pro zajímavost. Při vrtění se na parketu na nějakou pomalou hudbu, držíte si od protějšku odstup nebo vám nedělá problém položit si hlavu na jeho rameno a vydržet tak celej tanec?
Ani nevim, proč mě takový kraviny napadaj, ale třeba díky vaším odpovědím splodím nějakou pořádnou úvahu a zas budete mít co číst (když budete chtít)

Na závěr bych se chtěl omluvit za prodlevy mezi články, ale vážně není toho času.
Tak se mějte fajne. Zdrc

Doháním co sem zameškal

4. února 2009 v 9:54 | Gob |  Ze života
Ahojte...Zase po delší době (snad týdnu??) sem napíšu. Omlouvám se za tak dlouhý odmlčení, ale první dny sem neměl nic k napsání, potom sem nestíhal. V tuhle netypickou dobu bloguju jenom proto, že můj shon ukončila nemoc. Nevydržím se celej den válet v posteli (to už sem musel zvládnout včera) a tak aspoň chvilku posedím u blogu.

Co tedy týden dal a vzal??
No dal hlavne "vysvědčení" kde se k mému zděšení objevilo 8 jedniček a také jedna neplánovaná neomluvená hodina No ale přežil sem a to je hlavní. Vy předpokládám taky
Další významnější akcí byl sobotní ples v Malém Hradisku. Byla to sranda a nakonec jsme ještě některé odvážlivce naučili jeden náš tanec. Šlo to pěkně - otázkou však zůstává, jak by to zvládali bez opory alkoholu (ne všichni, ale naprostá většina ji měla ).
Zbytek víkendu byl v pohodě a nestalo se nic zvláštního. A stejně to vlastně pokračuje i teď přes týden. Jen včera (cca do 18h) sem musel zůstat doma, jelikož i na mě dopadla drtivá pěst chřipky. Co bylo po 18. hodině?? No přece taneční zkouška, kterou sem si nemohl nechat ujít . Dneska mám v plánu krom ležení v posteli taky rýsovat výkres (což je zřejmě následek té nemoci) a večer mám další zkoušku - tentokrát na hody, na které sem byl již potřetí pozván. Sice z toho pro mě vyplývá, že budu muset zítra nejspíš do školy, ale co už Doma je nuda.
Na závěr jednu fotečku z posledních hodů