Už sem tady zas...

9. prosince 2008 v 19:22 | Gob |  Ze života
Ticho...dlouhé ticho...dneska je konečně prolomím. Za tu dobu co jsem nepsal se stala spousta věcí, ale žádná nebyla tak významná, aby prolomila mou lenost a já o ní napsal na blog.

Už je tady prosinec, Vánoce se blíží, tráva se zelená, bláto se hnědí. Je prostě ideální zima což? Blíží se i vymýšlení dárků (idykž mě se blíží až do 22. a pak važně začnu něco shánět), ve školách pololetí a taky prázdniny. Ty letošní jsou extra dlouhé což je malé bezvýznamné plus. Jediná akce, kterou během nich zatím plánuju, je víkend s kamarádama na chate v Petrovicích. Silvestr bude asi jako vždy veselej a ztrávenej na icq (kdo by chtěl pokecat tak není problém [ale to neplatí jen pro Silvestr]).
Ještě před volnem mě čeká docela dobrej týden. Pondělí, úterý a středa sice normální vyučování, ale ve čtvrtek odborný přednášky a v pátek třídní kulturní program (kterej nejspis skončí sledováním filmu) a pak výchovnej koncert (zaměření: "Boj se závislostí na internetu.") takze taky sranda. Krom těchto školních akcí mě ve středu a čtvrtek čekají poslední 2 prodloužené v tanečních a pak už zůstanou pouze vzpomínky.
No...to by zatím stačilo....dotazy/kritiku/nadávky piště do komentů. Budu se těšit.
Mějte se hezky a neumažte si sněhule bahnem. Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama