Prosinec 2008

Silvestr

28. prosince 2008 v 10:56 | Gob |  Ze života
Jak už sem psal posledně a jak všichni dobře víte, blíží se Silvestr. Skončí rok 2008 a začneme rok 2009. Jakápak asi bude?? Lepší nebo horší?? Na to nám nikdo nedokáže (s jistotou) odpovědět.
Ale abych se vrátil k samotnýmu přechodu. Letos ho bohužel nebudu slavit s přítelkyní a tak mě mine i novoroční polibek, ale zato ho budu trávit se skvělími kamarády. Odjíždíme na Vysočinu a tam si to snad pořádně užijem. Ubytovaní budeme tady, tak uvidíme co z toho vyleze. A jak budete trávit Silvestra vy?? Těším se na nějáky zajímavý komenty a třeba i inspiraci :-D

Jelikož odjíždíme už zítra tak sem nebudu moct psát a proto vám už předem přeju šťastnej Novej rok, hodně úspěchů a silný játra.
Mějte se hezky. Zdrc

A zase na rok klid

25. prosince 2008 v 13:34 | Gob |  Ze života
Hurá. Vánoce za náma a celej rok bude klid od vybírání dárků a vánočního shonu. Asi sem divnej a jedinej kdo to tak vidí, ale to neřeším. Vždycky sem byl divnej a jinej než ostatní :-) Důkazem toho je, že mi včera večer hráblo a rozhodl sem se it s kamaradem na půlnoční mši. Začal sem toho litovat hned po příchodu, kdy jsme zasedli do lavice a z hruzou zjistili že už není cesty ven. Akce to byla na můj vkus zvláštní, ale zkusit se má všechno :)

A co vy? Jaký byly Vánoce?? Teď už nás čeká pár dní volna a je tu Silvestr. To zas bude něco.
No o tom napíšu pozděja.
Tak se mějte hezky. Zdrc

Stromek jako duše

23. prosince 2008 v 17:52 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
Dneska sem se (asi jako hodně dalších lidí) nedokázal vyhnout zdobení vánočního stromku. Asi po 15 minutách dorazila mamina a začala mně do toho kecat. Zaujalo mě, když řekla ať tu stranu ke stěně tolik nezdobím, protože stejně nebude vidět. Je to jistě pravda, ale mě to stejně nedalo a zdobil sem dál. začal sem nad tím velice přemýšlet.

Stromek má jistě stranu kterou každý vidí a tam by měla být krásná a víc "repre". Ale zase ani ta druhá strana si nezaslouží být odbytá, nepěkná a skrývaná. A v tomhle je to podle mě stejné jako s duší. Jednu stranu ukazujeme okolí, to nás podle ní posuzuje a buď zavrhuje nebo přijímá. Snažíme se tuhle stranu co nejvíce opečovávat a dávat do ní všechno pěkné. Ale znovu vyvstává otázka: "Co ten zbytek??" Zaslouží si být "míň repre" a aby se v něm skrývaly ty špatné věci, se kterými se rádo na veřejnost nechodí? Podle mě určitě ne. Je to naše duše a měla by být celá z jedné barvy a né rozdělena na 2 nebo v horším případě ještě víc částí. Tohle si myslím, protože nikdy nevíte, kdo ten stromek otočí aby se podíval a kdo bude chtít pozant i zbytek vaší duše.

No nic, už sem se dost vykecal tak radši mizím. Mějte se a pěkný Vánoce

Su kus hovězího...

15. prosince 2008 v 20:50 | Gob |  Ze života
Jojo sem. Po víc jak půlroce odrážení všemožných pokusů o znovuzatahnutí do spoláku sem dneska polevil a upsal se na poslední plesovku. Asi sem to udělal kvůli Šejkovi (mé budoucí tanečnici), protože strašně chtěla tančit a neměla s kým. Holt kolikrát rychlejc mluvim než myslím no. Kývnul sem a nedomýšlel, co to bude mít za dopad. Po celou dobu s tím nepálkuju jenom ředitelku naší umělecé školy, ale i svoji přítelkyni. Z osobních důvodů sem se prostě se spolákem rozloučil. V neutrálním. Nikdy sem neměl v plánu se k němu vracet. Přítelkyně to věděla, sice nevzdávala občasné pokusy, ale myslím, že s tím byla smířená. A teď najednou vyhovím nějaké jiné holce a ani to nedá moc práce. Jenže ja do tohoznovu nejdu proto, že by mě to táhlo zpátky nebo že bych toužil po tančení. Jen nechci nechat kamarádku ve štychu. Tohle se dost špatně popisuje.
No prostě sem hovězí a musím si dávat bacha aby mě někdo nevzal na jatka no.
Mějte se pěkne a hezkej večer. Zdrc

Už sem tady zas...

9. prosince 2008 v 19:22 | Gob |  Ze života
Ticho...dlouhé ticho...dneska je konečně prolomím. Za tu dobu co jsem nepsal se stala spousta věcí, ale žádná nebyla tak významná, aby prolomila mou lenost a já o ní napsal na blog.

Už je tady prosinec, Vánoce se blíží, tráva se zelená, bláto se hnědí. Je prostě ideální zima což? Blíží se i vymýšlení dárků (idykž mě se blíží až do 22. a pak važně začnu něco shánět), ve školách pololetí a taky prázdniny. Ty letošní jsou extra dlouhé což je malé bezvýznamné plus. Jediná akce, kterou během nich zatím plánuju, je víkend s kamarádama na chate v Petrovicích. Silvestr bude asi jako vždy veselej a ztrávenej na icq (kdo by chtěl pokecat tak není problém [ale to neplatí jen pro Silvestr]).
Ještě před volnem mě čeká docela dobrej týden. Pondělí, úterý a středa sice normální vyučování, ale ve čtvrtek odborný přednášky a v pátek třídní kulturní program (kterej nejspis skončí sledováním filmu) a pak výchovnej koncert (zaměření: "Boj se závislostí na internetu.") takze taky sranda. Krom těchto školních akcí mě ve středu a čtvrtek čekají poslední 2 prodloužené v tanečních a pak už zůstanou pouze vzpomínky.
No...to by zatím stačilo....dotazy/kritiku/nadávky piště do komentů. Budu se těšit.
Mějte se hezky a neumažte si sněhule bahnem. Zdrc