Takže...

11. listopadu 2008 v 19:07 | Gob |  Ze života
...na začátek bych se chtěl omluvit, že teď byla tak dlouhá pauza v přidávání článků. Nějak nebyla chuť, čas ani nálada něco psát.
Jestli si dobře pamatuju, tak posledně sem skončil středeční praxí. Jak si jistě domyslíte, tak už ji mám za sebou a teď už mi na ní zbývají jenom pěkný vzpomínky. Aby jste si mohli udělat obrázek:

Čtvrtek:

Už od rána jsme s Benym zahnízdili ve sklepě u naší známé party zedníků. Šichta ubíhala docela pěkně a v pohodě. O pul 11 jsme vyrazili na oběd jako vždycky. Ještě předtím jsme stihli vypolystyrenovat podlahy u 3 místností. V jedné z nich jsme po obědě odpočívali a čekali až se vrátí i ostatní. Sice bylo v plánu ještě hodně práce, ale osud nám udělal čáru přes rozpočet. Ve 12 už nebyl beton. Chvilku se od nás ozývali výkřiky typu "Pi*a beton.", ale když ani po půl hodině žádnej nepřivezli, všichni jsme se nějak rozseděli. Teda...zedníci se rozseděli a já s Benym rozleželi na polystyrenu. Živobytí nám nepřivezli ani do 2, takže jsme se domů vraceli krásně odpočatí.

Odpoledne byly taneční, kde jsme se (někteří) učili polku a otáčenej valčík. Víc srandy sem tam vážne dlouho nezažil

Pátek:

Poslední den praxe. Už od rána to stálo za pendrek. Počasí hnusný, mistr naštvanej a beton se už ráno choval jak kdyby někde 5 hodin stál. Čas ale letěl a za chvílu už nás stavbyvedoucí odvelel ven, kde právě Avia dovezla beton do základů. Aleš si s bobkem bez problémů nakládal a mi jenom vyškrabovali zbytky. Nakonec jsme nahazovali tuhle směs do míchačky a mísili s vodou, protože byla moc suchá. Pak už nám padla a my si zašli vyplnit stavební deník a rozloučit se s mistrem.

Večr už byl Drahan, kde sem se parádně vyblbnul a doma sem skoro hned usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama