Svatba

11. listopadu 2008 v 19:28 | Gob |  Ze života
Sice byla už v sobotu, ale byl by hřích o tom nenapsat.

Byla to svatba mojí sestry Eriky. Rozhodla se, že svoje "Ano" řekne svému příteli Radkovi, a tak se taky stalo. Ale pěkně popořádku:

Už ráno to vypuklo. O půl 7 mě máti vzbudila a zaúkolovala jak už dlouho ne. Vysát, vytřít, vyvětrat, douklízet.....prostě frmol jak sviňa. Abych se zbavil poslední volné chvíle, tak sem na internetu hledal návod, jak uvázat kravatu. Docela se dařilo, ale pak mi byla stejně převázána. Okolo 9. se už pomalu začalo něco dít. Přijel první bratr "kameraman" a zároveň s ním i svatební auto nevěsty. Navzdory špatnýmu počasí jsme vyběhli ven a začali auta zdobit. Když už se u nás sjeli všichni, uznali sme, že si každej nazdobí svoje auto, protože se nám nechtělo v dešti těch 12 povozů zdobit.
Před 12. jsme vyrazili k obřadní síni v Blansku. Obřad byl docela sranda, ale sem rád, že ho nezažívám často. "Ano" zaznělo 2x takže si všichni oddechli a šlo se na oběd.
Oběd byl objednanej na Sýpce. Po zvycích jako jsou např rozbíjení talíře atd. jsme usedli ke svatební tabuli a pustili se do jídla.
Kolem 4. se celý svatební průvod přesunul do klepačovského Kulturního domu. Tady už začínala skutečná zábava. Cukroví mizelo, alkohol pomalu taky a atmosféra byla více než veselá. Dokreslovala ji živá kapela, která nás bavila až do půl 1 do rána. Jeden z největších svatbeních darů byl odhalen v 8 večer - krásný ohňostroj v blízkém parku.
Pak už mám mírné okno, protože jsme se s bratrama potkali u panáku a docela dlouho sme tam stáli Podařilo se nám dokonce opít i moji přítelkyni, takže najednou byla další kopa legrace. (už máme domluvenou svatbu :-D) Večer se vystřídal s nocí a noc s brzkým ránem. Když sem se v 5 hodin ráno vracel domů už docela v normálním stavu, zalitoval sem, že svatby nebývají častějc.

Ale ještě je nás svobodných plno, tak se zas určo nějaká najde.
To je tak to nejzajímavější co se dělo. Tak se zatím mějte. Zdrc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | Web | 11. listopadu 2008 v 19:57 | Reagovat

Ti dám legraci... :D Jen počkej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama