Praxe 2

5. listopadu 2008 v 18:42 | Gob |  Ze života
Týden pokračuje a s ním i praxe:

Úterý:
Ráno doma proběhlo jako vždy takže to vynechám. Na praxi sme s Benym dorazili presne v 8 hodin a hned nás mistr zaúkoloval. Naším úterním osudem bylo nakládání betonu do koleček, ovšem každej v jiné části stavby, takže sme byli v kontaktu jenom přes sms. Zpočátku z té hromady vůbec neubývalo (možná to bylo tím, že kolegové si pro něj málo jezdili), ale pak se to rozjelo a já se začínal radovat, že se blíží konec lopatování. Pak se ale objevil Pavel s dodávkou a dovezl mi další beton. Když mi ho složil k nohám, měl sem dojem, že se čas splašil a je znova ráno. Naštěstí mě zachránil Aleš a bobkem odvezl většinu betonu k Benymu. Sice se jednou vracel, protože ho i s nakladem vyhnali, ale stavbyvedoucí je šel sprdnout a byl klid. A mezitím sme si stihli skočit do naší oblíbené hospůdky "U Pásku" na oběd. Byl výbornej jako vždycky Pak už byl konec směny a každej šel svým směrem, ale jenom na chvíli.
Večer mě ještě čekali taneční s děckama ze třídy. Aby to začlo zvesela, tak sem si zlepšil osobák v běhu. 2km na vlak sem uběhl asi za 4 minuty. Dorazili sme s ostatnima na místo srazu a pak už v kompletní sestavě naší současné party (Janča, Hanka, Maruška, Beny, já, Martin, Patrik) sme se vydali na VUT, kde se taneční konají. Ze strategické pozorovací pozice sem koukal jak se dole vlní spousta párů a jak si tanec užívají. Ke konci sem zažil nejkrásnější chvíli z celýho večera - chacha s Jančou. Po skončení sme se ještě na chvíli vydali do restaurace a pak každý směrem ke svému domovu. Den to byl úžasnej a do postele sem ulehal nekdy okolo pul dvanacte.

Středa:
Dnešek je velice zvláštní den. Na praxi sme byli v zápřahu už od rána. Já napřed složil 3 palety kachlí (3., 5. a 6. patro bez výtahu), zatímco Beny byl se svou partou ve sklepě u betonu. Po skončení raní "rozcvičky" sem šel zkontrolovat Benyho a trochu mu pomoct. Po obědě (výborným) mě mistr převelel k míchání malty a jejímu odnošení a vytáhnutí kladkou do patra, kde zedníci dělali podlahy. Ani sme s enenadáli a dnešní směna byla za náma.
Cesta domů byla úžasná, protože sem konečně po 2 dlouhých dnech viděl svoji přítelkyni. A teď tu sedím a píšu pro vás na blog.

Uvidíme co si ještě dnešek a praxe připraví. O všem vás budu informovat.
Mějte se fajne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama