Praxe

3. listopadu 2008 v 20:29 | Gob |  Ze života
No, tak dneska sem měl první den praxe. Už ráno to začalo vesele, protože jsme se něja špatně dohodli s učitelem a ja s klukama sme cekali kapánek jinde než on. Ale nakonec sme se našli. Asi po deseti minutách jízdy 1čkou se z repráku v šalině konečně ozvalo "Václavská". Vystoupili sme a šli za naším kantorem cestou-necestou, prostředkem křižovatky až na stavbu, kde staví firma Komfort. Po domluvě se stavbyvedoucím bylo rozhodnuto, že tady zůstaneme jenom 2 a zbytek půjde na druhou stavbu. Takže sme se rychle rozloučili se zbytkem a čekali na mistra, až mě a Benyho (Janošík opět chyběl) někde ubytuje a pak nám zadá práci. O pět minut později už sme zase Štefana (mistra) zase hledali, protože je jasný, že neměl čas čekat na nás. Nakonec nás našel sám a zaedl nás do přízemí stavby. Mě přidělil zedníkovi jménem Jano. Pohodovej chlapík ze Slovenska. Beny šel za Janovím kamarádem Tomem. Já na svým stanovišti podával Janovi cihly a pozdějc i míchal maltu a Beny u sebe nakládal beton do koleček.
V 10:45 sme vypadli na oběd do blízké hospy, kde vařej opravdu skvěle. Zítra se pořádně kouknu na název a písnu ho sem no a po obědě už se toho moc nedělo. Dodělávaly se zbytky práce a ve 2 sme vypadli nahlásit se mistrovi a hurá domů.
Den to byl v pohodě, akorát mě děsně bolí koleno a štve mě jedno pitomý prokecnutí.
Jinak ještě k té praxi: Teď mi psal Janošík a jelikož mu doktor odmítl sundat sádru tak budeme až do konce s Benym jenom 2

No nic tak hezkej večer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama