Nestíhačka

17. listopadu 2008 v 21:52 | Gob |  Ze života
Zase jednou nemám čas. Mrzí mě to, ale nic s tim nenadělám. Teď vám o5 shrnu pár novinek za těch 5 dní a budou doufat, že už ty pauzy nebudou tak velký.

Takže první akcí, o které vám napíšu bylo sobotní vystoupení.

Jako už pár let touhle dobou, se v Blansku opět konaly Svatomartinské hody. Já a moji přátelé z Drahanu jsme zde měli mít vystoupení, které se opravdu uskutečnilo. Vše začalo již průvodem, vycházejícím od kostela sv.Martina přesně v 11 hodin. Zde jsme měli role vlajkonošů a hrdě jsme kráčeli v čele. Průvod trvající asi půl hodiny skončil jako vždy v zámeckém parku. V poledne na nás znovu přišla řada, a my vystoupili (stále ještě v oblecích vlajkonošů) s nacvičenými čisly.
Poté následoval další program zajištěný kaskadérskou skupinou Štvanci.
Náš čas znovu přišel s úderem 13. hodiny. Tentokráte v lidových krojích jsme odtančili svůj hodinový program, který byl proložen krásným hraním a zpěvem naší muziky.
Vystoupení dopadlo celkem uspokojivě, ikdyž se pod námi téměř propadlo jeviště. Odměnou za snahu nám bylo občerstvení v podobě klobásky a také výborného teplého nápoje.


Včera jsem se vypravil do Ostravy na pozvání mých přátel. Již ráno jsem vyrazil do Brna, odkud jsme s kamarády Jirkou a Michalem vyrazili do Hranice na Moravě, kde byl sraz s dalšími výletníky. Jelikož jsme je zaskočili naším brzkým příjezdem, stavili jsme se ještě na snídani s bistru. Když jsme byli kompletní, nastartovali naši dva závodníci Jirka a Pazdi svoje auta a divoká cesta do Ovy mohla začít. Ještě teď se směju při vzpomínce na tento rozhovor:

Jirka: "Kam to hovado tak letí?? Vždyť tady to není dálnica a on tu mete stovkou."
Já: "A co se ti na tom nelíbí??"
Jirka: "Nechci přijít o papíry."
Michal po chvíli: "A proto tu jedeš 180???"

Cestu jsme přežili a pak už nás čekalo jenom krásné, společně strávené odpoledne. Vyzkoušeli jsme 3 restaurace a kulečník. Večer mě a Michala zavezl Pazdi do Hranice odkud nám jel vlak do Brna a já pak pokračoval až do Blanska.
Byl to krásnej výlet a doufám, že si ho brzy zopakujem.

A myslím že to by stačilo jako shrnutí toho nejlepšího....
Tak se zatím mějte a dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kickca Kickca | Web | 19. listopadu 2008 v 22:16 | Reagovat

huh a nebyla vám na těch hodech zima? pamatuju si na svy vystoupení, jak ja to nemela rada..:) A ten vylet aky bych se vydala někáám hodně daleko vstříc dobrodružství,ale známe rodiče..:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama