Úvod

5. října 2008 v 13:24 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
Tákže. Asi jako každej člověk i já občas dumám a přemýšlím nad různýma věcma. Od blbostí až po vážný věci. Ale jelikož se mi nechce ty myšlenky plodit jen tak zbytečně (a taky abych sem měl co dávat), řekl jsem si že aspoň některý svoje úvahy tady zveřejním, aby jste věděli k jakýmu bláznovi na blog chodíte :)

Tahle byla vytvořená 2. března 07 a je jediná kterou sem si zapsal:

Měsíc:

Měsíc opět vyšel na svoji noční pouť, připraven sledovat lidskou radost, smutek a jejich rozdílné osudy. Odráží se v očích osamělých slečen i hochů, kteří čekají na svou milovanou osobu a doufají, že již brzy přijde. Někdo ho bere jako jediného přítele, kterému se může s čímkoliv svěřit a má jistotu, že se jeho tajemství nedozví nikdo další. Když je obloha zakrytá mraky, lidé mají pocit, že i jejich poslední přítel a strážce na ně nemá čas a ani pomyšlení. Je jako život, po určité době vznikne krásný a zářivý kotouč. Průběh jeho života provází a popisují různá období stejně jako u člověka. První čtvrť - mládí.
Druhá čtvrť - dospívání.
Třetí čtvrť - čirá dospělost
Čtvrtá čtvrť - stáří.
Při dorůstání je možná za smrt úplněk a při couvání nov. Pohled měsíce může působit tajnůstkářským až škodolibím dojmem. Budí v nás pocit, že všecka naše tajemství zůstanou tajemstvím i nadále, ale také pocit, že všechny špatnosti, které jsme v jeho dohledu provedli, nám bude připomínat pokaždé, když se k němu znovu obrátíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mar-yeah Mar-yeah | Web | 5. října 2008 v 13:38 | Reagovat

Doufám, že teď už si budeš svoje úvahy zapisovat pokaždý ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama