První diplomek

29. října 2008 v 12:29 | Gob
Takže se mi podařilo získat první diplomek. Je od Carol a moc jí děkuju.A za co že sem ho dostal?? Jak už je na něm napsáno tak za příběh. Tady je:

Mladá dívka se toulala po lese. Mířila ke svému oblíbenému místu. K louce plné květin, která byla jejím tajným útočištěm a oázou klidu. Když dorazila ke svému cíli, lehla si mezi pestrou škálu barevných květů a začala vzpomínat. Během svého života již poznala mnohé věci jako třeba smrt nebo lásku. Zpěv ptáků jí připomínal rodný domov - dům ve kterém se narodila a ve kterém žila. Byl na úpatí hory, na jejímž vrcholu se pyšně tyčili zříceniny starého hradu. Nyní si vybavila i jak jí matka vyprávěla příběhy o zlém čaroději sídlícím na hradě, který se dokázal přeměnit ve vlka. Začalo se stmívat. Děvče poznalo že je čas k návratu. Když přecházela po lávce u potoka, všimla si jak hladinu říčky rozechvívá padlý list. Zároveň se západem slunce se jí zjevil krásný obraz přírody. Srdce jí pro tu krásu málem přestalo bít. Však jak probodena mečem nebo zasažena šípem z luku lesních strážců se náhle probrala ze svého úžasu. To se na obloze začala stahovat temná mračna a ve vzduchu byl cítit déšť. Vtom však uviděla ve stínech prvních lesních stromů nějaký pohyb. Zvědavost jí nedala a vydala se zjistit, kdo že se to před bouří toulá po lese. Jaké však bylo její překvapení, když na ni zpoza stromu vykoukl malý hoch. Ačkoliv byl ještě dítě, již měl značné rysy strážců přírody - elfů.
Vzpomněla si na další historku o elfech upírech, kteří z člověka vysávali naději a přátelství a na jejich místo dosazovali pouze strach. Zamrkala jestli se jí to přece jen nezdálo ale na chlapcově místě už se jen mihl zbytek liščího ocasu. "Asi to byl vážně elf." pomyslela si dívka, a protože již houstla tma vydala se na cestu domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 =/-BibinkWa-/= =/-BibinkWa-/= | Web | 29. října 2008 v 12:29 | Reagovat

Ahojyk , u mě je tipovačka , tak se zapoj :)

http://bbibinka.blog.cz/0810/3-tipovacka

Pa

2 =/-BibinkWa-/= =/-BibinkWa-/= | Web | 29. října 2008 v 13:01 | Reagovat

Ahojky, máš u mě diplomek za tipovačku :)

http://bbibinka.blog.cz/0810/diplom-za-3-tipovacku

Pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama