Říjen 2008

Těžká jsou rána alkoholikova

31. října 2008 v 9:56 | Gob |  Ze života
Sice nejsem alkoholik, ale ráno je skutečně těžký.

Tento týden měli oba kurzy v tanečních prodloužený. Náš kurz ve středu. Akce to byla velice povedená. Předpokládané zakončení s úderem 22. hodiny jsme přetáhli asi o 15 minut, protože diskotéka DJ Pavla Borka všechny nabudila k velice divokému tanci.

Včera měla prodlouženou druhá skupina. Jelikož už sem nemusel tančit, "schovával" sem se většinu večera na jevišti u obsluhy světel. Čas utíkal neuvěřitelně rychle a znovu se mělo končit. Doufám, že stejně rychle jako tyhle dva dny uteče i doba do další prodloužené, která je zhruba za měsíc.

A co sem si z těchto "plesů" odnesl??? Plno krásných zážitků a vzpomínek, nové známé, kalendář a přehled českého jazyka a jako třešničku na dortu a hlavu jako střep

Tak se zatím mějte. Zdrc

Tak ještě jednou...

29. října 2008 v 13:10 | Gob
Nějak se to sype takže druhej diplomek od =/-BibinkWa-/= Diky :)


První diplomek

29. října 2008 v 12:29 | Gob
Takže se mi podařilo získat první diplomek. Je od Carol a moc jí děkuju.A za co že sem ho dostal?? Jak už je na něm napsáno tak za příběh. Tady je:

Mladá dívka se toulala po lese. Mířila ke svému oblíbenému místu. K louce plné květin, která byla jejím tajným útočištěm a oázou klidu. Když dorazila ke svému cíli, lehla si mezi pestrou škálu barevných květů a začala vzpomínat. Během svého života již poznala mnohé věci jako třeba smrt nebo lásku. Zpěv ptáků jí připomínal rodný domov - dům ve kterém se narodila a ve kterém žila. Byl na úpatí hory, na jejímž vrcholu se pyšně tyčili zříceniny starého hradu. Nyní si vybavila i jak jí matka vyprávěla příběhy o zlém čaroději sídlícím na hradě, který se dokázal přeměnit ve vlka. Začalo se stmívat. Děvče poznalo že je čas k návratu. Když přecházela po lávce u potoka, všimla si jak hladinu říčky rozechvívá padlý list. Zároveň se západem slunce se jí zjevil krásný obraz přírody. Srdce jí pro tu krásu málem přestalo bít. Však jak probodena mečem nebo zasažena šípem z luku lesních strážců se náhle probrala ze svého úžasu. To se na obloze začala stahovat temná mračna a ve vzduchu byl cítit déšť. Vtom však uviděla ve stínech prvních lesních stromů nějaký pohyb. Zvědavost jí nedala a vydala se zjistit, kdo že se to před bouří toulá po lese. Jaké však bylo její překvapení, když na ni zpoza stromu vykoukl malý hoch. Ačkoliv byl ještě dítě, již měl značné rysy strážců přírody - elfů.
Vzpomněla si na další historku o elfech upírech, kteří z člověka vysávali naději a přátelství a na jejich místo dosazovali pouze strach. Zamrkala jestli se jí to přece jen nezdálo ale na chlapcově místě už se jen mihl zbytek liščího ocasu. "Asi to byl vážně elf." pomyslela si dívka, a protože již houstla tma vydala se na cestu domů.

Prázniny....

28. října 2008 v 9:42 | Gob |  Ze života
...jsou v plným proudu. Jak si je užíváte?? Já sem rád že se můžu vyspat
Dneska mě čeká plno věcí. V první řadě budu muset pomoct máti s děláním krabic na svatební cukroví, takže nic příjemnýho. Potom už o něco příjemnější činnost - vyrábění náhrdelníků na prodlouženou. Bude to sranda. Sice vím z čeho a jak je chci vyrobit, ale to neznamená že se mi to povede No a odpoledne to nejlepší z celýho dne - přítelkyně. Už se na ni moc těším. A jen co ji vrátím domů tak jdu ven s kamarádkou. No prostě dnešek bude úplně skvělej.

A co mě čeká o prázdninách?? No zítra (tyjo to uteklo) mám první prodlouženou, kde budu vystupovat na modní přehlídce. To zas bude trapas Aby toho nebylo málo tak ta přehlídka je i ve čtvrtek na prodloužené druhé skupiny. Tam si zatancuju se svou bývalou taneční partnerkou ze spoláku a půjdu na jeviště za kamošama. Upřímně lituju ty, kdo musí ve čtvrtek a v pátek do školy. Já bych to asi nerozdejchal.
Nic dalšího zatím v plánu nemám, takže až bdue zase něco zajímavýho tak sem písnu.

Zatím ahojte a pěkný volno

Nestíhám...

22. října 2008 v 20:25 | Gob |  Ze života
Omlouvám se, že tu neni moc článků, ale nějak teď nestíhám. Přítelkyně, škola, přítelkyně, taneční,přítelkyně. Naštěstí to co mám nejradši me zabírá čas nejčastějc. polepšim se :) o víkendu sem nahažu par clanku :) Aloha...

Hvězdy

20. října 2008 v 21:26 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
Dneska sem se vracel ze stepu a na lesní cestě nesvítila světla. Když sem zaklonil hlavu, tak se mi naskytl úchvatný pohled na noční oblohu. Protože je jasno tak je samá hvězda. Takový obraz mě vždycky dáva zvláštní pocit. Hvězdy.....pro lidské oči jen tečky na černém pozadí, pro vesmír část jeho "já". Mnoho těch vzdálených vesmírných očí na nás mrká a poblikává celou noc, aniž byhom jim věnovali zvláštní pozornost. Naprostá většina jich navždy i vzdálenými body zůstane. Možná trochu zamrzí, že se jich nikdy nedotkneme nebo je neuvidíme zblízka. Ale to by pak nejspíš ztratily svoje kouzlo. Kdo ví....Jedno je jisté. Ať už budeme kdekoliv, za jasných nocí nebudeme nikdy sami a nikdy nemizící světlušky na nebi nám budou svítit na naše kroky.

Jak se cítí.....

19. října 2008 v 21:24 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
...zoufalý člověk?? Určitě mu není do zpěvu. Když zoufale touží něco udělat, s někým být a někdo jiný mu utne jeho naděje. Živým příkladem jsou rodičové mnohých z nás. Ví, že chceme být s lidmi které máme rádi nebo milujeme, ale přesto řeknou: "Ne, my rozhodneme co budeš a nebudeš dělat. Co je pro tebe dobré a co ne." Ten pocit, který po těchto slovech ovládne naše tělo i duši jistě dobře známe. Co jim vlastně dává právo nás ovlivňovat?? To že nám dali život a přivedli nás na svět?? Je to jistě záslužná činnost, ale co je to za život bez věcí, které milujeme??? Již asi nemá cenu tenhle stav dál popisovat. Jednak, protože to dost dobře nejde a druhak, protože ho každý z nám určitě někdy zažil. Nezbývá než doufat, že se nám bude stávat čím dál méně situací, kvůli kterým budeme zoufalí a že si budeme moct sami svobodně rozhodovat jak a ským budeme nebo nebudeme svůj život trávit.

Podzimní změna...

19. října 2008 v 13:54 | Gob |  "Důležitosti"
Zas trochu jinej vzhled...nicmoc ale me se vcelku libi. Stejně budu na zimu zase dělat jinej takže se tu tenhle dlouho neohřeje. A co vy?? Jak se vám líbí podzim?? Užíváte si krásně zbarvené přírody nebo máte podzimní depky?? Ja osobně teda spíš to první. Ikdyž se občas zadaří mít i tu depku. No nic...zas fičim něco dělat. Tak se mějte a zatím ahoja

Po delší době.....

17. října 2008 v 15:52 | Gob |  Ze života
...sem zase něco napíšu. Během těch pár dní od posledního článku mě nějak nenapadlo o čem sem psát. Tak se pokusím shrnout celý týden. V pondělí se toho moc nedělo. Jediný co stojí za zmínku o škole je, že sme měli odevzdávat cvičný slohovky. Večer sem měl step, kde sem se zase pěkně vyřádil. V uterý sme ve škole psali ostrou slohovku a já si jako téma vybral chrakteristiku osoby, kterou mám rád. Tou popisovanou osobou byla moje skvělá přítelkyně Odpoledne bylo nudný, tak sem asi poprvé za tento rok dělal nějakej úkol doma. Ve středu žila třída jenom jejich tanečníma, který měli v úterý. Aspoň byla sranda. No...co o čtvrtku....o škole se zmiňovat radši nebudu a rovnou přistoupím k zajímavější části dne. Včera od 19:30 sem trávil skvělý 2,5 hodiny v tanečních. Tančili sme jive [džajv], blues, walz a začali se učit chachu [čaču]. Jako třešničku na závěr krásnýho večera sme si zopákli ještě Autobus. A dneska??? od 17:30 mám step a od 17:30 Drahan takže budu aktivně spalovat energii, která mi po týdnu ještě zbyla.
Myslím že to by prozatím stačilo........ Tak se mějte hezky a užívejte si pátku a víkendu

Vaše dotazy....

13. října 2008 v 21:00 | Gob |  Ze života
Asi jako většina dalších uživatelů blogu, i já si založím tenhle článek, abych věděl co vás o mně zajímá, a budu vám postupně odpovídat (pokud bude na co).Takže - perte to do mě

Odpověď pro Kickcu

12. října 2008 v 15:14 | Gob
No tak jak bych mohl popsat svoju povahu. Na thle sem nikdy nebyl nějak extra dobrej, protože mám občas obavy abych se moc nepřechválil. Ale okolí tvrdí, že sem prej celkem v pohodě, kamarádskej, rád pomůžu ostatním a tak. Jinak co teda můžu říct i já, tak hrozně rád naslouchám problémům druhých a snažím se je vyřešit nebo aspoň s nima poradit. Jo a eště sem docela solidní flegmatik na což jednou taky dojedu.No a takhle nějak vypadá ten náš agresivní papoušek. Neni to sice přímo on, ale když si tohohle představíš s otevřeným zobákem a nakrklým výrazem tak to sedí.

Něco málo o mně....

9. října 2008 v 21:45 | Gob |  Ze života
Sice je to blog hlavně o mně (zatim), ale tak mohl bych sem písnout i něco co ještě nevíte a co se nedočtete v mým profilu. Takže nějaký to základní info:
  • je mi 16 (přesnějc 16,7)
  • studuju na stavební průmyslovce v Brně
  • momentálně sem šťastně zadanej
  • ve volným čase se věnuju hlavně tancování (step a lidovky), ale nepohrdnu ani příjemnou procházkou po lese
  • doma máme kočku, psa, agresivního papouška a rybičky

Fotka z Německa, kde sme vystupovali s Drahanem :)

A tady vystoupení se stepem na loňské prodloužené :)

No to by asi zatím stačilo. Kdyby ste měli nějaký dotazy nebo něco tak klidně pište do komentů :)
Tak dobrou noc a mějte se hezky.

Dnes a zítra

8. října 2008 v 21:17 | Gob |  Ze života
Aby to tu nezelo prázdnotou, tak sem opět písnu, co si pro mě dneska život přichystal. Ráno v 5 mě stejně jako každej den budil budík jménem matka. tak sme plnej "nadšěení vylez z postele a začal se chystat do škole. Ve vlak usem pak vykecával s kamaradama, kteří měl včera taneční o tom, jak jim to šlo a co dělali atd. No...pak ve škole to byla děsná nuda jako vždycky a nědělo se nic co by stálo za delší rozepsání. Cestou domů jsme řešili moje taneční. Vysvětlovali jsme Martinovi, co je to Autobus a jak se tančí. O pul 5 sem se sbalil a vyrazil vstříc příjemnýmu tanečnímu odpoledni. Tančili sme walz, jive, blues a nakonec (jelikoz sme byli rychlejsi nez se cekalo) i muj oblibenej autobus :-)

No a co zítra?? Zase škola, zase nuda. Ale odpoledne se snad uvidim s přítelkyní takže den bude hned mnohem krásnější. Tak zatím hoj a dobrou noc

Tak co dneska.....

6. října 2008 v 21:50 | Gob |  Ze života
No dneska to byl celkem v pohodě den. Začal skvěle už tím, že sem místo v 5 mohl vstávat až v 6. Ve škole to byla nuda jako vždycky. Akorát poslední trojhodinovka geodezie byla srandovní, protože učitel díky nepřipravenosti spolužáků jich z 10 z 15-ti vyhodil a dal jim neomluvenou hodinu. Pak jsem se s partou kamarádů (jmenovitě Janča, Martin a Jirka) vydal do taneční školy Dagmar, aby si tam MArtin dohodnul taneční, který jim začínají už zítra. Pak už jenom cesta domů, na které mě provázela moje přítelkyně a jedna skvělá holčina se kterou sem měl tu čest se seznámit - Marťa. Po rychlím obědě sem valil do stepu a teď už sem zase doma a chystam se na kutě.
Tak to jako souhrn stačí....Dobrou noc a hezky se vyspěte :-)

Neděle - skoro jako každá jiná

5. října 2008 v 20:56 | Gob |  Ze života
Dneska to bylo skvělý probuzení. Když sem otevřel oči, svítilo mi do nich slunce (což nebylo nejpříjemnější ale potěšilo to ). Tákže po snídani sem byl donucen k úklidu, jelikož ke mně měli po měsícu přijet nainstalovat topení. Přišlo mi to trochu zbytečný protože po nich stejně zůstal eště větší borčus než predtím, ale aspoň sem se zabavil. Navíc můžu být rád, že nebudu muset spávat pod dvěma dekama. Pak už sem do oběda udělal jen jednu zajimavější věc a to že sem si založil tenhle blog a trochu si hrál s nastavením. Po obědě sem skočil do sprchy a začal se chystat za svou úžasnou přítelkyní. S ní jsme pak obešli půlku Blanska a nafotili na přehradě pár fotek.
No a co zítra?? Zítra stejně jako každý pondělí škola (ale vyjimečně až od osmi), ze které se vrátim domů tak ve 4, pak doufam chvíle s přítelkyní a večer step jako zlatej hřeb dne.
Zítra se zase pokusím ozvat. Zatím se mějte a dobrou noc

Úvod

5. října 2008 v 13:24 | Gob |  Pojďme se zamyslet nad.....
Tákže. Asi jako každej člověk i já občas dumám a přemýšlím nad různýma věcma. Od blbostí až po vážný věci. Ale jelikož se mi nechce ty myšlenky plodit jen tak zbytečně (a taky abych sem měl co dávat), řekl jsem si že aspoň některý svoje úvahy tady zveřejním, aby jste věděli k jakýmu bláznovi na blog chodíte :)

Tahle byla vytvořená 2. března 07 a je jediná kterou sem si zapsal:

Měsíc:

Měsíc opět vyšel na svoji noční pouť, připraven sledovat lidskou radost, smutek a jejich rozdílné osudy. Odráží se v očích osamělých slečen i hochů, kteří čekají na svou milovanou osobu a doufají, že již brzy přijde. Někdo ho bere jako jediného přítele, kterému se může s čímkoliv svěřit a má jistotu, že se jeho tajemství nedozví nikdo další. Když je obloha zakrytá mraky, lidé mají pocit, že i jejich poslední přítel a strážce na ně nemá čas a ani pomyšlení. Je jako život, po určité době vznikne krásný a zářivý kotouč. Průběh jeho života provází a popisují různá období stejně jako u člověka. První čtvrť - mládí.
Druhá čtvrť - dospívání.
Třetí čtvrť - čirá dospělost
Čtvrtá čtvrť - stáří.
Při dorůstání je možná za smrt úplněk a při couvání nov. Pohled měsíce může působit tajnůstkářským až škodolibím dojmem. Budí v nás pocit, že všecka naše tajemství zůstanou tajemstvím i nadále, ale také pocit, že všechny špatnosti, které jsme v jeho dohledu provedli, nám bude připomínat pokaždé, když se k němu znovu obrátíme.

První pokus...

5. října 2008 v 12:59 | Gob |  "Důležitosti"
No tak sem si hrál s obrázkama a nastavením a výsledkem je první "změna vzhledu" Nekamenujte mě za ni. Brzo snad přijdou lepší.

Asi bych měl na začátek něco říct.....

5. října 2008 v 12:05 | Gob |  "Důležitosti"
Ale co? Snad jen že na tenhle blog se budu snažit pravidelně psát a dodávat zajímavý články. Nezaručuju úspěch toho tvrzení ale uvidíme :) Tohle slibuje na začatku blogaření každej, takže to nebudu dokola omílat :) Tak se zatím mějte a pěknej zbytek víkendu